parallax background

ENTEGRE TARİHİ

Entegre Hakkında


Entegre OSGB’ nin kurucusu; Yunus NAZIRLI 2005 yılından itibaren firmalara Kalite Yönetim Sistemleri danışmanlığı, yaparak faaliyetlerine başladı.

Yunus Nazırlı tarafından 2013 yılında Ankara’da Dilek OSGB kuruldu. 2014 yılında kanun kapsamının genişletilmesi ile Ankara dışında bir firma ile çözüm ortaklığı kurma ihtiyacı hissedilmeye başlandı ve İstanbul merkezli İşten OSGB ile çözüm ortaklığı başlatıldı. Bu ihtiyaç aslında ileride Entegre OSGB’ nin temelini oluşturacak bir çözüm ortaklığını geliştirdi.

Entegre OSGB’ nin kurucusu; Yunus NAZIRLI 2005 yılından itibaren firmalara Kalite Yönetim Sistemleri danışmanlığı, yaparak faaliyetlerine başladı. Yunus Nazırlı tarafından 2013 yılında Ankara’da Dilek OSGB kuruldu. 2014 yılında kanun kapsamının genişletilmesi ile Ankara dışında bir firma ile çözüm ortaklığı kurma ihtiyacı hissedilmeye başlandı ve İstanbul merkezli İşten OSGB ile çözüm ortaklığı başlatıldı. Bu ihtiyaç aslında ileride Entegre OSGB’ nin temelini oluşturacak bir çözüm ortaklığını geliştirdi. 2015 yılında bu çözüm ortaklığı; ortak alt yapı kullanımı, ortak yazılım kullanımı, ortak insan kaynakları temini gibi birçok alana taşındı ve iki firmanın ortak vizyona ve hedeflere sahip olduğunu ortaya çıkardı. 2016 yılına gelindiğinde iki firmanın bünyesinde çalışan sayısı toplam 40 kişiye ulaşmıştı.

İş Sağlığı ve güvenliği alanı henüz 2 yıllık bir geçmişe sahipti. Kısa sürede birçok OSGB firması faaliyete geçti. Bu durum rekabeti arttırırken sektördeki hizmet kalitesini tehdit etmeye başladı. Bununla birlikte ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği anlayışının imajı zedeleniyordu.

Böyle bir ortamda hizmet kalitesini daha da arttırmayı hedefleyen İşten ve Dilek OSGB firmaları güçlerini birleştirme kararı aldılar. Yapılan isim araştırmasında birçok sürecin entegrasyonu “Entegre OSGB” ismini ortaya çıkardı. 2017 yılı Nisan ayında Anonim Şirketin temel prensipleri oluşturuldu ve İstanbul merkezli Özel Entegre İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş. kuruldu. 2018 yılı Ocak ayında Ankara şubesinin yetkisi alındı. Aynı yılın Şubat ayında Sakarya şubesinin kuruluşu gerçekleştirildi, Haziran ayında ise İzmir şubesi faaliyetlerine başladı. 2019 yılında ise Adana Şubesi kuruldu.
Sektördeki iki deneyimli firmanın birleşimi ile ortaya çıkan Entegre OSGB, bugün toplamda 9 şubesi ve 250’den fazla çalışanı ile ülkemizin birçok noktasına hizmet verebilecek konuma gelmiştir...

ENTEGRE OSGB'NİN SEKTÖREL POZİSYONU

“Her yerde iş güvenliği” sloganından hareketle, ülkemizin her noktasına iş sağlığı ve güvenliği kültürünü şeffaf bir hizmet ile taşımayı hedefliyoruz. Hedefe ulaşmak için büyümemizi sürdürmek ve şube sayımızı arttırmak en önemli şirket politikamızdır.